Skocz do zawartości

Pety Huntera - Co i jak?

- - - - -

• Please log in to reply
40 odpowiedzi w tym temacie

Sinjid

Sinjid

Sergeant

• Użytkownicy
  • 52 postów
Proszę wstawiać pytania, postaram się odpowiedzieć.
Tylko bez pytań w stylu:
"Gdzie mogę znaleźć peta takiego lub innego bo mi się ten nie podoba?"

Więc...

Q:Co to jest PET???
A:Pet to "pomocnik" dostępny dla Hunterów i Warlocków.

Q:Jak mogę coś takiego zdobyć będąc Hunterem???
A:Musisz dobić 10 lvl a wtedy otrzymujesz od swojego Hunter Trainera questa. Trainer ten najczęściej znajduje się w pierwszym lub drugim mieście które odwiedza się idąc prosto drogą  :icon6:

Q:Jakie wymagania ma taki Pet???
A:W przypadku Huntera, musisz je karmić w ten sposób dbać o "Loyalty Level" czyli poziom lojalności wobec postaci.

Pytania zadawajcie lub dopisujcie własne pytania i odpowiedzi.

Nebthtet

Nebthtet

Queen of Blades

• .:[Black Guard]:.
  • 4523 postów
  • GG:
  • Realm:EU-Vek'nilash
opisz ludziom najfajniejsze pety do levelowania, o to pytania byly czesto. topic przypinam ;)

Posted Image

=================================================
He who controls the past commands the future.
He who commands the future conquers the past.

- George Orwell, Kane

Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely.
- Lord Acton

Morron

Morron

Scout

• Użytkownicy
  • 11 postów
Q: W jaki sposob jest liczony poziom najedzenia peta?

Q:czy jest on zalezny od postawy peta(agresive, control, passive)?

Q:czy jest zalezny od tego co bije (zauwazylem ze jak bije 20 lvl nizsze stworki (moj pet strasznie szybko glodnieje)?

Q:czy jest zalezny od lokacji (wchodze do jaskini a moj pet odrazu robi sie zolty z zielonego i moge w niego pakowac zarcia ile wlezie a on najwyzej wskoczy na zielonego tylko na pare sekund)?

Tecon

Tecon

General

• .:[Black Guard]:.
  • 1843 postów
  • GG:
  • Realm:EU-The Venture Co.
nie wiem jak dokładnie jest liczony, ale na pewno zależy od jego poziomu Loality (im wyższy tym wolniej głodnieje), poza tym im wyższy lvl peta tym lepsze jedzenie musi dostawać.
Dołączona grafika
To Tecon: "jesteś zaślepiony manią oryginalnego Wow-a i tą grą(...)"
To Tecon: "widzę że czujesz się zobowiązany do tępienia ludzi nie grających na globalnym serwerze(...)"

rysieq

rysieq

Blood Guard

• Użytkownicy
  • 399 postów
Tak musisz mu dawać coraz lepsze jedzenie czytaj coraz droższe wtedy pet na dłużej będzie najedzony, prosty przykład nakarm go wpierw zykłym jakimś takim miese mz low lvl moba, a kup u vendora mieso takie za ja wiem 4-10 s i nakarm go tym za kazdym razem obserwuj combat log, z tego co ja zauwazyłem choc moge byc w błedzie im lepszym zarciemkarmisz peta to podczas jedzenia przybywa mu wiecej do happines to tylko takie moje spostrzezenie heh pozdro
Dołączona grafika
Dołączona grafika

lyaches

lyaches

Scout

• Użytkownicy
  • 10 postów
ja polecam super strone o petach tu jest wszystko :P

Gryzio

Gryzio

Grunt

• Użytkownicy
  • 30 postów

Wyświetl postUżytkownik rysieq dnia Jan 1 2007, 14:11 napisał

ja polecam super strone o petach tu jest wszystko :P

No wlasnie ta strona nie jest taka rewelacyjna (sporo niekompletnych informacji), ale jak kiedys powiedziano o demokracji .."to fatalna forma rzadow" ale jak dotąd nie wymyślono nic lepszego :-)

Ryhu

Ryhu

Sergeant

• Użytkownicy
  • 53 postów
  • Realm:EU-Darkmoon Faire
Moje pytanie dotyczy skilli u zwierzakow, a mianowicie po jakim czasie moge uczyc inne zwierzaki np szarzy ktora ma dzik ?
Dołączona grafika

Sinjid

Sinjid

Sergeant

• Użytkownicy
  • 52 postów
Ryhu, twój pet zyskuje co lvl TP czyli Training Points.
W skillach, chyba Beast Mastery, masz taką proce jakby, naciskasz na nią prawym przyciskiem, jeśli masz określoną liczbę TP to możesz wyuczyć peta różnych skilli. Z czego dla niektórych petów niektóre skille nie są możliwe do nauczenia.
Kotka nie nauczysz szarży choćbyś próbował od 1 do 70 lvl-a.
Za to dzika nie nauczysz Clawa nawet jakby ci szlag trafił i byś siedział w niebiosach :mad:

Jcdx:
Sorki, nie było mnie przez kupe czasu w tym topicu bo przestałem grać huntem.
Ale...

Dobra:
Z tego co wiem pety najlepsze do lvl-owania to pety najszybsze!
Więc na początek warto rozważyć stworzenie Taurena Hunta ponieważ tam po Mulgore pałęta się mój kochany "THE RAKE" Speed ma chyba 1.2, co jest bardzo dobre, do tego ma on zaledwie 12 lvl!
Dlatego też najlepiej stworzyć jest Hunta po stronie Hordy aby oswoić jak najszybciej jak (:D) najszybszego peta.

Później do waszej dyspozycji zostanie oddany Broken Tooth, to tzw. THE BEST FROM CATS.
Attk speed to w jego przypadku 1.0...
Podobną mają prędkość baty z ZG ale to później oddane do dyspozycji wysokim levelom.
Jeśli jakoś wam nie idzie oswajanie Catów to oswoić należy coś innego, jedną ze śmieciarek (nie uważajcie tego za obelgę tych jakże przydatnych petów - to po prostu oznaczenie tego co jedzą...), są to pety TANKERZY :)
Wysyła się coś takiego na wroga a on bije i odciąga, wtedy zaczynasz strzelać...
Jest tylko jeden problem, są one bardzo wolne, jeśli jednak pobędziesz z nim dłużej przyzwyczaisz się.

Coś się nie zgadza???
Pisz tu!

Użytkownik Sinjid edytował ten post 16 styczeń 2007 - 17:51

Ryhu

Ryhu

Sergeant

• Użytkownicy
  • 53 postów
  • Realm:EU-Darkmoon Faire
To wiem, chodzilo mi raczej o unikalne skille dla poszczegolnych petow. Ale juz wiem ze kota nie naucze szarzy :mad:
Dołączona grafika

Dothrey

Dothrey

Sergeant

• Użytkownicy
  • 67 postów
W niebiosach wszystko mozliwe powiadaja....
A co do TP to czasami twój pet się uczy jakiegos skila jak go przejmiesz (np. niektóre wilki maja Furious Howl. Nisko lvl`owy wilk nie nauczy sie np 3 ranki tylko taki, który ma wyrzszy lvl (Furious Holw (Rank 3) ma Bloodaxe wolf :mad:  ))
gg: 9875627 | Xfire : dothrey14
[color=#9ACD32] Moonglade - Dothrey lvl 70 Hunter

Dołączona grafika

rysieq

rysieq

Blood Guard

• Użytkownicy
  • 399 postów
umm Sinjid imo do lvl'ownia najlepszy jest pet aka tank tutaj do wybor co jest pod reka na poczatkowych lokacjach dzik/mis/żółw a to dlatego ze maja wiekszy armor moze sa wolniejsze ale wiecej wytrzymaja w dodatku jak do lvl uzywasz builda beastmaster only to tak wzmacniasz peta ze jest on praktycznie unstopable a jesli chodzi o speed atack petówto podobno z tym patchem przed tbc all AS wszystkich petów a mzoe tylko kotów do not known  miały byc zrównane do poziomu 2.0 wiec polowanie na bt w badlands mija sie jzu chyba z celem czy na nietoperza w ZG ;]
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Sinjid

Sinjid

Sergeant

• Użytkownicy
  • 52 postów

Wyświetl postUżytkownik rysieq dnia Jan 16 2007, 18:05 napisał

umm Sinjid imo do lvl'ownia najlepszy jest pet aka tank tutaj do wybor co jest pod reka na poczatkowych lokacjach dzik/mis/żółw a to dlatego ze maja wiekszy armor moze sa wolniejsze ale wiecej wytrzymaja w dodatku jak do lvl uzywasz builda beastmaster only to tak wzmacniasz peta ze jest on praktycznie unstopable

No i tu się z tobą nie zgodzę!
Ja mam w tym doświadczenie (co prawda małe ale...), miałem i misia przy sobie i kotka na przemian...
Misio co prawda powodował że mniej obrywałem ale kotek nawalał tak szybko że udawało mi się zabić mobka pół minuty wcześniej niż robiłem to misiem...
Oba pety były na 22 levelach, ja tak samo, biłem na Murlocach na Wetlands.
W każdym razie dzięki kotkowi przy boku zbijałem po 2,5k XP więcej.
Miś to był Thistle Bear czy jakoś tak (z Auberdine) a kotek Elder Nightsaber z wyspy elfów ( pierwszej - nie pamiętam jak się zwała).
A jak Blizz zmieni wszystkim petom atak na 2.0 to już nigdy nie zrobię huntera...
Ja tak kocham mojego The Rake'a i jego attk speed...

Edit: Ryhu to był taki przykład :)
A niektóre beasty, (chyba elity - znowu mnie pamięć zawodzi :mad:) mają jakieś tam unikalne skille ale hiper-potężne to one nie są. :D

Użytkownik Sinjid edytował ten post 16 styczeń 2007 - 19:30

rysieq

rysieq

Blood Guard

• Użytkownicy
  • 399 postów

Cytat

No i tu się z tobą nie zgodzę!
Ja mam w tym doświadczenie (co prawda małe ale...), miałem i misia przy sobie i kotka na przemian...
Misio co prawda powodował że mniej obrywałem ale kotek nawalał tak szybko że udawało mi się zabić mobka pół minuty wcześniej niż robiłem to misiem...
Oba pety były na 22 levelach, ja tak samo, biłem na Murlocach na Wetlands.

serio? umm no wiesz ja juz mam trola huntera na 60 lvl i tez mam doświadczenie, wiem ze koty zadaja szybciej i wiecej dmg moze, ale jak juz toprzydaja sie one na casterow (w pvp only) by przeszkadzac im w rzucaniu spella najbardziej, co do pet tanka moze z misiem jest wolniej ale uwierz mi ze w wysoko lvl instancjach rzadko widywałem hunta z kotem (procz mnie heh) ale zrobiłem bład bo miałem dzika wziasc one sa tkze mocne i wcale nei sa takie wolne ;]
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dothrey

Dothrey

Sergeant

• Użytkownicy
  • 67 postów
Ja jedynie na onyxie łaże z Tygrysem (Eite king Banglash ) bo on ma 140 FR :) a normalnie łaże z wilczkiem ;) (też uznawany jest za kota) który wzmacnia mojego Multi Shota poprzez jego tajemniczy skill pod nazwa Furious Howl ( + ileś % do multi i 30-49 psychical dmg ) ;) ale jedyny minus jest tego, że kot często traci aggro mooba i mój cel leci na mnie :)
gg: 9875627 | Xfire : dothrey14
[color=#9ACD32] Moonglade - Dothrey lvl 70 Hunter

Dołączona grafika

rysieq

rysieq

Blood Guard

• Użytkownicy
  • 399 postów
wilka tez sobie bede musiał sprawić i bata z zg ja  poki co mam "Echeyakee (16 Quest Spawn, The Barrens)" nie jest źle ale żałuje że nie mam świniaka może zamienie go gdy będe mieć juz wilka na właśnie świniaka jakiegoś :P tak 4 fun ;]. ano traci ale głownei wtedy jesli damy mu mnostwo umiejetnosci ktore zbieraja jego "focus" i wtedy on nie ma energii by uzyc "grow" na mobku ;] wtedy mobek rzeczony na 99% poleci na nas jesli zadamy mu powazny dmg ;] ale zawsze mozna postawic frost trap, zrobic wingclipa, albo concusive shot by spowolnic mobka by nasz pet mogł znow zebrac agro albo simply feign deth ;]
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Antais

Antais

Grunt

• Użytkownicy
  • 38 postów
Q: Jak wylewelowac peta na 8 poziomie jak ja mam zdecydowanie wyrszy np 20 któryś a gdy zabijam zwierzaki nieleci z nich exp czy to dlatego ze maja lvl napisany na szaro ??

blake

blake

First Sergeant

• Użytkownicy
  • 131 postów
Jeśli potwory mają lvl na szaro to nie dostaniesz za nich nic  expa. :P

Antais

Antais

Grunt

• Użytkownicy
  • 38 postów
Q: Pytanie dotyczy następującej sprawy dlazego mój nietoperz niema następujących umiejętności Bite i Screech skoro ma już 22 poziom ??

rysieq

rysieq

Blood Guard

• Użytkownicy
  • 399 postów
bo nie wszystkie pety mają odrazu takowe umiejętności na tzw podorędziu, czasem będziesz musiał złapać peta na wyższym poziomie lub na tym samym ale akurat mającego tą umiejętność a potem by móc jej nauczyc innego peta musisz jej wpierw użyć, po czy zapisuje ci sie ona w twoich umiejętnościach tam gdzie jest lista umiejętności peta które możesz go nauczyć. I wtedy to właśnie z tamtej listy możesz wybranego peta nauczyć jakiejś nieznanej mu umiejętności o ile ten ów pet będzie mógł się jej nauczyć. hehe mam nadzieje ze zrozumiałeś coś z tego ;]
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Antais

Antais

Grunt

• Użytkownicy
  • 38 postów
Nie :) no ale chyba Nietoperz ma na początku swoje umiejętności że tak powiem zaliczane do jego "rodzaju" i powinienem ich uzrywać odrazu jak np. claw u niedżwiedzia ??

rysieq

rysieq

Blood Guard

• Użytkownicy
  • 399 postów
petopia prosze bardzo link do strony z danymi o nietoperzach po nezwi i lokacji gdzie występują pisze jakie zdolności mają w momencie oswajania ich. Jeśli chcesz swojego nietoperza nauczyć czegoś innego to wpiew złap innego zwierza który to ma i od niego naucz się tej umiejętności klikając na nią lewym klawiszem bodajże i potem o ile nietoperz może sie jej nauczyć naucz jego cała filozofia
Dołączona grafika
Dołączona grafika

ZbiQ2

ZbiQ2

Scout

• Użytkownicy
  • 22 postów
Panowie ja mam boar 26 lvl teraz lecz mi się wydaje że musze go zmienić. Co prawda ma on 1300 hp ale słabo uderza 41-51. Z ugryzieniem(glow nazwa chyba) 64. Czy jednak zostawić sobie tego boar czy jednak zmienić

rysieq

rysieq

Blood Guard

• Użytkownicy
  • 399 postów
dziki sa dobrymi tankami i sa szybkie i maja szarze ktora bodajze stunuje moba na chwile, co do zmiany to zalezy od ciebie ;] chcesz to zmieniaj ;], apropos gryzienie nazywa sie [bite], a pazury zwią sie [claw] ;] a [growl] to w wolnym tłumaczeniu warczenie hehe, które sprawia że pet ściąga agro z moba na siebie
Dołączona grafika
Dołączona grafika

ZbiQ2

ZbiQ2

Scout

• Użytkownicy
  • 22 postów
Rysieq thx za odpowiedź :). Bite i claw to wiedziałem co to ale grow już nie :). Ehh świna warczy :). Czego to nie wymyslą . A boar na 60 lvl jaki ma DMG ?? i Czy można mieć 2 pety ??

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 members, 1 guests, 0 anonymous users